Nauka prawa jazdy zdalnie — czy to dobre rozwiązanie? Szkoła Jazdy z Bytomia wyjaśnia:

4 sierpnia 2023

Żyjemy w dobie cyfryzacji, gdzie coraz więcej produktów, z których możemy się uczyć, powstaje w postaci wideo. Tak samo jest z nauką teorii do prawa jazdy. Czy zatem jest to dobre rozwiązanie, czy lepiej pójść na szkolenie do Ośrodka Nauki Jazdy? W tym wpisie dokładnie się nad tym zastanowimy. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią!

E-learning — kurs na prawo jazdy, czy to dobra metoda?

Kurs na prawo jazdy w postaci e-learningu będzie wyglądać podobnie do wielu innych kursów, z jakimi możesz spotkać się w sieci. Dla jednych może być to świetne rozwiązanie, natomiast dla innych przysłowiowy strzał w kolano. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że e-kurs na prawo jazdy będzie obligować Cię do zdyscyplinowania się. Nie ma co ukrywać, nie każdy potrafi zmusić się do nauki, gdy nikt do nie kontroluje. 

No, ale dobrze. Przejdźmy do konkretów. Jakie korzyści niesie metoda e-learningu przy kursie na prawo jazdy? Już mówimy. 

E-learning to przede wszystkim elastyczność

Pierwszym atutem jest wcześniej wspomniana elastyczność. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie. Wystarczy dostęp do Internetu, ponieważ kurs u nas, w Szkole Prawa Jazdy Bytom otrzymujesz materiały, których możesz uczyć się na każdym urządzeniu mobilnym, jakie posiadasz. 

To idealne rozwiązanie dla osób pracujących lub studiujących. E-learning to możliwość dostosowania nauki do własnego harmonogramu. Uczyć się możesz w autobusie, w parku, a nawet w łóżku tuż przed snem!

Zobacz też: Jakie mamy kategorie prawa jazdy oraz do czego uprawniają?

To Ty ustalasz tempo nauki

Jednym z największych plusów e-learningu jest możliwość indywidualnego tempa nauki. Każdy z nas ma inny styl i tempo uczenia się. Niektórzy wolą powtarzać materiał wielokrotnie, inni wolą przejść przez niego szybko i skupić się na ćwiczeniach. E-learning pozwala na dostosowanie tempa nauki do indywidualnych potrzeb.

Oszczędność pieniędzy

Kolejnym argumentem przemawiającym za e-learningiem jest oszczędność. Kurs na prawo jazdy w postaci e-learningu zwalnia Cię z konieczności dojeżdżania do ośrodka szkoleniowego, gdzie przeprowadzane są wykłady. Takie rozwiązanie zapewnia redukcję kosztów za bilety autobusowe, tramwajowe, czy też za paliwo dla osoby, która Cię podwiezie. 

Warto zaznaczyć, że kurs na prawo jazdy kat. B w formie e-learningu jest tańszy w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców o 100 zł od zwykłego szkolenia. 

Sprawdź także: Jak zdać egzamin praktyczny na kategorię A za pierwszym razem?

Jak to wygląda u nas?

Zasada jest bardzo prosta. Zapisujesz się na e-learning kurs kategorii B u nas, w OSK Expert. Następnie otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały oraz przechodzisz do ich realizacji. 

Szkolenie możesz ukończyć nawet w 24 godziny po rozpoczęciu. Zapisz się już dziś!

Po ukończeniu szkolenia widzimy się na placu manewrowym i działamy dalej. Nauka jazdy Bytom zaprasza!