Nasze pojazdy

Kymco Agility 50 4T

Skuter wykorzystywany jest do nauki na kategorię AM z automatyczną skrzynią biegów. W cenie kursu podstawiamy dla Ciebie skuter na egzamin państwowy - zdajesz na tym, na czym uczyłeś się jeździć.

Romet ZK50

Motorower służy do nauki jazdy na kategorię AM w wersji podstawowej. Uczysz się na takim samym motorowerze, na którym przeprowadzany jest egzamin państwowy w WORD Bytom.

Bajaj Pulsar NS 125

Motocykl przeznaczony do nauki jazdy na kategorię A1 w wersji podstawowej. Motocykl o pojemności skokowej silnika nieprzekaczającej 125cm3.

Romet ZK 125

Drugi z naszych motocykli przeznaczonych do nauki jazdy na kategorię A1 w wersji podstawowej. Motocykl o pojemności skokowej silnika nieprzekaczającej 125cm3.

Suzuki SFV Gladius 650 ABS - 35kW

Motocykl w wersji egzaminacyjnej przeznaczony do nauki jazdy na kurs przejściowy z kategorii A1 na A2 oraz do nauki jazdy na kategorię A2. Motocykl o mocy 53kW.

Suzuki SFV Gladius 650 ABS - 53kW

Motocykl w wersji egzaminacyjnej przeznaczony do nauki jazdy na kurs przejściowy z kategorii A2 na A oraz do nauki jazdy na kategorię A. Motocykl o mocy 35kW.

Toyota Yaris III

6-biegowa Toyota Yaris III, dokładnie taka jak na państwowym egzaminie w WORD Bytom. Toyota służy do nauki jazdy na kategorię B.

Skoda Citigo

Skoda Citigo wyposażona w automatyczną skrzynię biegów, jest to najmniejszy i najłatwiej jeżdżący samochód jakim można zdawać egzamin państwowy. Samochód w cenie podstawiamy na pierwszy egzamin państwowy.

Volkswagenem Touran z przyczepą ciężarową dwuosiową

Zestaw Touran + przyczepa przeznaczony jest do nauki jazdy na kategorię B+E. Samochód prowadzi się bardzo łatwo. Posiada asystenta ruszania pod wzniesienie oraz kamerę cofania, która bardzo ułatwia spinanie zestawu. Zestaw ten można u nas wynająć na egzamin Państwowy do WORD Bytom, czyli zdajesz na tym, na czym się uczyłeś - jesteśmy jedynym ośrodkiem w okolicy który oferuje taką możliwość.

Kat. BE/B+E kurs prawa jazdy, nauka jazdy, szkoła nauki jazdy Bytom

Volkswagenem Touran z przyczepą ciężarową dwuosiową

Nasz drugi zestaw Touran + przyczepa. Przeznaczony jest do nauki jazdy na kategorię B+E. Samochód prowadzi się bardzo łatwo. Posiada asystenta ruszania pod wzniesienie oraz kamerę cofania, która bardzo ułatwia spinanie zestawu. Zestaw ten można u nas wynająć na egzamin Państwowy do WORD Bytom, czyli zdajesz na tym, na czym się uczyłeś - jesteśmy jedynym ośrodkiem w okolicy który oferuje taką możliwość.

MAN TGL 12

Dokładnie taki sam pojazd jak na egzaminie państwowym w WORD Bytom. Służy do nauki jazdy na kategorię C.

MAN TGL 12 z przyczepą

Nasz zestaw jest zgodny z państowym egzaminem. Przeznaczony jest do nauki jazdy na kategorię C+E.

kurs prawa jazdy kategorii d, kurs prawa jazdy kategorii d, szkolenia zawodowe, szkolenia dla kierowców zawodowych, kwalifikacja na przewóz rzeczy, kwalifikacja na przewóz osób, Szkoła Nauki Jazdy Bytom, Najlepsza szkoła nauki jazdy Bytom - Szkoła Expert

Mercedes Citaro 0 530

Nasz zestaw jest zgodny z państowym egzaminem. Przeznaczony jest do nauki jazdy na kategorię D.