Dlaczego warto nas wybrać?

Toyota Yaris III

Wszystkie jazdy u nas odbywają się na nowych egzaminacyjnych Toyotach Yaris III – 6-biegowych, dokładnie takich samych jak w ośrodku egzaminacyjnym w Bytomiu!!!

Plac manewrowy

Niedaleko naszej szkoły nauki jazdy znajduje się nasz plac manewrowy tj. na terenie targowiska w Radzionkowie. Plac jest zgodny z wymiarami egzaminacyjnymi zarówno dla kat. B jak i dla kat. AM, A1, A2 i A, na którym pojawiły się nowe zadania egzaminacyjne, jest to najlepszy obiekt tego typu w naszej okolicy.

W tym miejscu nasi kursanci mogą rozpocząć naukę jazdy samochodem lub motocyklem. W bliskiej odległości od naszej szkoły jest też Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bytomiu gdzie przeprowadzane są egzaminy państwowe, dzięki temu wszystkie jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych.

Wykłady

Wykłady prowadzimy w systemie ciągłym przez wykwalifikowaną kadrę. Kursy rozpoczynają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17:00, w naszej sali wykładowej znajdującej się obok Urzędu Miasta w Radzionkowie.

W Tarnowskich Górach wykłady rozpoczynamy zawsze w poniedziałek i środę o godzinie 17:00, w sali wykładowej znajdującej się w bliskiej okolicy dworca autobusowego. Szkolenie jest idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Organizujemy szkolenia motocyklowe jak i na samochód w normalnym trybie, ekspresowym, indywidualnym jak i e-learningowym. Oferujemy dostęp do komputera z programem egzaminacyjnym. Staramy się, aby każde zajęcia były ciekawe i zainteresowały ucznia.

Możliwość płatności w ratach

Cechujemy się atrakcyjną ofertą cenową, oraz nasi klienci mają możliwość zapłaty w nieoprocentowanych wewnętrznych ratach – bez pośredników czy instytucji zewnętrznych. Płatność za każdy kurs można rozłożyć na cztery dowolne raty. W połowie kursu na prawo jazdy prosimy aby była wpłacona połowa kwoty, pod koniec całość, czyli płacisz za to co zostało zrobione.

Pomagamy z formalnościami

Pomożemy Ci załatwić formalności związane z założeniem profilu kandydata na kierowcę (PKK) oraz z umówieniem się na egzamin państwowy w ośrodku egzaminacyjnym. Wystarczy tylko się zgłosić do naszego oddziału.