Nowość! B-AUTOMAT!

Nowość w naszej ofercie! Kurs prawa jazdy na kategorię B-AUTOMAT – automatyczna skrzynia biegów.

Kategoria A

Kursy już od 900 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria B

Kursy już od 2389 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria C

Kursy już od 3500 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria C+E

Kursy już od 3500 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Aktualności

Szkoła Expert Logo

Zdaj razem z nami!


Doskonale wiemy, że w naszej okolicy funkcjonuje kilka szkół jazdy i zdajemy sobie sprawę, że możesz szukać odpowiedzi na pytanie odnośnie tego, dlaczego warto zaufać właśnie nam. Przedstawiamy Ci kilka informacji, które powinieneś znać zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej szkoły nauki jazdy. Nie zapominaj jednak o najważniejszym: nasi kursanci są dobrymi kierowcami, dzięki czemu doskonale radzą sobie na egzaminach na prawo jazdy!

Dołącz do naszego grona!

Najwyższa jakość szkolenia – szkoła jazdy Bytom

Jeżeli decydujesz się na odbycie kursu prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, T, to zapewne chcesz, aby ukończenie go było dla Ciebie gwarancją zdania egzaminu państwowego. Nasza szkoła jazdy zapewni Ci najwyższą jakość szkolenia, w miłej, przyjaznej atmosferze, korzystając z pomocy najlepszej kadry instruktorów, których praca jest także i pasją. Ich profesjonalne podejście sprawia, że kursanci odbywają jazdy z uśmiechami na twarzach, w miłej atmosferze zdobywając potrzebne umiejętności. Nasze auta są doskonale sprawne i nigdy nie zawodzą kursantów. Dzięki temu nauka jest przyjemna, ponieważ sprawne technicznie pojazdy nie utrudniają jej i nie stresują przyszłych kierowców. Dodatkowym atutem jest idealny plac manewrowy, odwzorowujący ten, z którym kursanci spotykają się na egzaminach państwowych. Pozwala im to ćwiczyć wszystkie zadania z egzaminu państwowego w doskonałych do tego warunkach, w tej samej formie, w której będą w przyszłości zdawane. Dzięki temu żadne zadanie Cię nie zaskoczy, ponieważ wszystkie będziesz miał doskonale opanowane.

Mnóstwo zadowolonych kursantów – prawo jazdy Bytom kat. B+E, kat. C oraz kat. C+E

Jakość kształcenia w szkole nauki jazdy Bytom najlepiej obrazuje ilość zadowolonych klientów. W ciągu ostatnich kilku lat z naszej szkoły jazdy wyszło wielu doskonałych kierowców, zarówno samochodów osobowych jak i motocyklistów, oraz kierowców zawodowych. Sukces, który osiągają nasi kursanci jest doskonałą miarą naszego profesjonalizmu. Czujemy ogromną dumę i zadowolenie z tego, że dzięki naszej pomocy polskie drogi zyskały tylu wspaniałych kierowców, których umiejętności jesteśmy pewni. Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie i mamy nadzieję, że ich sukcesy przekonają kolejnych przyszłych kierowców do obdarzenia nas kredytem zaufania.

Nauka jazdy Bytom – najlepiej wyszkolona kadra

Nasi eksperci są doskonale wyszkoleni, posiadają odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora. Posiadają oni ogromną wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, zadań egzaminacyjnych na prawo jazdy oraz ogromne umiejętności jazdy oraz te związane z odpowiednim przekazywaniem wiedzy ludziom. Dodatkowym atutem naszej wyspecjalizowanej kadry instruktorów jest ich pasja i przyjemność, którą czerpią z wykonywanego zawodu. Wszyscy nasi pracownicy są niezwykle wyrozumiali, cierpliwi, spokojni i przyjaźni. Atmosfera w naszej szkole jazdy jest przyjemna, co sprawia, że nasi kursanci wiążą z naszą szkołą same miłe wspomnienia.

Szkoła nauki jazdy Bytom: nasza oferta kursy

Przychodząc do naszej szkoły nauki jazdy dostajesz gwarancję osiągnięcia sukcesu. W naszej szkole jazdy znajdziesz kursy motocyklowe kat. AM, A1, A2, A, kursy na samochód osobowy kat. B, B+E oraz szkolimy kierowców zawodowych na prawo jazdy kat. C, i kat. C+E oferując do tego szkolenia okresowe jak i kwalifikacje wstępne. Profesjonalne i doskonale prowadzone warsztaty dla instruktorów lub wykładowców. W ofercie widnieje wiele opcji przeprowadzenia kursu na prawo jazdy.
Po pierwsze, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość odbycia kursu teoretycznego w formie e-learningu. Jest to niewątpliwa wygoda i luksus oraz oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy. Oferta tyczy się wszystkich oferowanych przez nas kursów na prawo jazdy, zarówno B jak i A. Sam wybierzesz czas i intensywność kursu teoretycznego, nie musząc schodzić z wygodnej kanapy. E-learning skierowany jest przede wszystkim dla tych, którzy mają bardzo napięty grafik i chcą zaoszczędzić maksymalną ilość czasu.
Nasza oferta przedstawia wiele wariantów kursu na prawo jazdy kategorii A. Jest to między innymi kategoria AM, czyli prawo jazdy na skutery i motorowery; kategoria A1, czyli motocykle do 125cm3 pojemności; kategoria A2, czyli motocykle do mocy 35kW oraz kategoria A, czyli wszystkie motocykle, bez ograniczeń. W przypadku kategorii B nasi kursanci mają do wyboru trzy rodzaje kursów. Pierwszym z nich jest kurs podstawowy, który cechuje możliwość zapłaty w czterech ratach, potrzebne materiały szkoleniowe, jedna godzina jazd całkowicie za darmo, jazdy samochodem egzaminacyjnym, 30 godzin teoretycznych oraz 30 godzin praktycznych. Kolejną opcją jest wybranie kursu expresowego, jeżeli szczególnie zależy Ci na czasie. Jednak najprawdopodobniej najdogodniejszą dostępną opcją szkolenia w naszej szkole jazdy jest kurs indywidualny, który możesz skończyć nawet w 3 tygodnie!
Oferujemy także atrakcyjnepromocje. Jeżeli zapiszesz się na kurs w naszej szkole jazdy wraz z przyjacielem, obydwoje otrzymacie po dwie godziny jazd całkowicie za darmo, do wykorzystania w wybranym przez Was terminie.

Indywidualne podejście do kursanta – gwarancja zdania egzaminu państwowego

Dzięki ogromnemu doświadczeniu nasi instruktorzy doskonale wiedzą jak podchodzić do każdego z kursantów. Wszystko to dzięki świadomości faktu, że każdy człowiek jest inny i potrzebuje innych sposobów, aby najlepiej przyswajać nową wiedzę i umiejętności. Nasi instruktorzy wiedzą jak dostosować swoje metody do każdego kursanta, co sprawia, że każdy czuje się u nas wyjątkowo. Nasi klienci czują się komfortowo, bezpiecznie i są traktowani z należytym szacunkiem. Instruktorzy uczą takich technik jak jazda ekonomiczna, wskazują na to gdzie się odbywają i jak wyglądają zadania egzaminacyjne, szczególnie zwracając uwagę na trasy egzaminacyjne. Ich wyrozumiałość pozwala kursantom na spokojne i przyjemne przyswajanie wiedzy.

Zobacz nasz spot reklamowy