Różnice między kursem stacjonarnym a e-learningowym?

11 października 2021

Większość części teoretycznych prawa jazdy w naszym ośrodku można odbyć stacjonarnie lub e-learningowo, jednak czy wiesz czym różnią się te dwie metody? Kurs prawa jazdy z teorią przeprowadzaną stacjonarnie wymaga twojej obecności na wykładach przeprowadzanych w naszych biurze w Bytomiu oraz okolicach Bytomia Stroszka, Bytomia Miechowic, Bytomia Śródmieście oraz Bytomia Szombierki. Po ukończeniu teorii w szkole jazdy Bytom sprawdzamy twoją wiedzę teoretyczną poprzez przeprowadzenie testu, po zdaniu tego testu rozpoczynasz część praktyczną czyli jazdy. W momencie ukończenia jazd musisz zdać jeszcze egzamin wewnętrzny praktyczny i teoretyczny. Po ich zaliczeniu zakańczasz kurs i możesz podejść do egzaminu państwowego, najpierw teoretycznego a w kolejnym kroku praktycznego. Natomiast kurs prawa jazdy z teorią przeprowadzaną e-learningiem polega na samodzielnym przygotowaniu się do teoretycznego egzaminu państwowego. Podczas zapisu na kurs e-learningowy na prawo jazdy Bytom dostajesz od nas materiały do nauki (podręczniki, dostęp do platformy internetowej), gdy uznasz że jesteś gotowy podchodzisz do egzaminu państwowego w WORD i po jego zdaniu rozpoczynasz część praktyczną kursu w naszym ośrodku.

Dużą zaletą kursu e-learnigowego jest to że sam ustalasz sobie czas w którym się uczysz i ile ta nauka trwa oraz kiedy chcesz podejść do egzaminu państwowego z teorii.