Jak zapisać się na egzamin państwowy w WORD?

11 października 2021

Po ukończeniu kursu prawa jazdy jesteś gotów aby zapisać się na egzamin państwowy w WORD, wytłumaczę ci tutaj jak to zrobić krok po kroku. Na egzamin możesz zapisać się osobiście w siedzibie WORD-u lub internetowo przez stronę info-car.pl

W sytuacji gdy chcesz zapisać się na egzamin osobiście, musisz wziąć ze sobą:

  • Ważny dokument tożsamości
  • Numer Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK)
  • Dowód wniesienia opłaty za egzamin (gdy płacisz przekazem pocztowym lub przelewem)

Za egzamin możesz zapłacić również kartą w biurze obsługi klienta (nie ma możliwości płatności gotówką). Po wprowadzeniu twoich danych przez pracownika WORD zostaną ci zaproponowane najbliższe terminy egzaminów. Po wybraniu przez dogodnego terminu egzaminu pracownik WORD wyda ci potwierdzenie zapisu na egzamin w którym zawarte będą twoje dane, termin egzaminu, rodzaj egzaminu (teoretyczny lub praktyczny) oraz kategoria na jaką będziesz zdawał.

Jeśli chcesz zapisać się na egzamin przez internet musisz wejść na stronę info-car.pl i założyć konto.
Po założeniu i aktywowaniu konta musimy kliknąć zakładkę o nazwie „Prawo Jazdy” wyświetlą się nam różne pozycje, my musimy przejść do „Zapisz się na egzamin na prawo jazdy Bytom”. W tym momencie pozostaje nam stosować się do instrukcji na stronie. Płatność można wykonać poprzez przelew, kartę lub Blik-a. W razie jakichkolwiek problemów zawsze możemy pomóc z zapisem na egzamin w naszym biurze nauki jazdy w Bytomiu.